TERMO-DOM to największy i najnowocześniejszy w Radzyniu Podlaskim skład budowlany oferujący szeroki wybór artykułów wyposażenia wnętrz, oraz specjalistyczne usługi z zakresu doradztwa technicznego i doboru materiałów budowlanych. Współpracujemy z wieloma wykonawcami, którzy prowadzą szeroki zakres usług – od robót ziemnych po prace wykończeniowe.

Pod jednym dachem macie Państwo okazję nabycia wszystkich elementów do wyposażenia swojego mieszkania i domu. Tutaj można otrzymać fachową pomoc przy aranżacji wnętrz – wykonujemy projekty łazienek. Można również skorzystać z usług dodatkowych, jak doradztwo finansowe i techniczne, czy pośrednictwo w kredytach. Pomagamy również przy formalnościach związanych z refundacjami z PFRON dla osób z grupą inwalidzką.

Od początku swojej działalności firma postawiła na kompleksową obsługę Klienta dlatego wykonujemy kosztorysy i wyceny gratis przy zakupie towarów. Posiadamy również mieszalniki do farb i tynków znanych firm jak Tikkurila, Greinplast oraz TECHNITynk. W zakres naszych usług wchodzi również utylizacja eternitu, dodatkowo przy zakupie pokrycia dachowego na utylizację duże rabaty. Ponadto współpracujemy z wykwalifikowanymi brygadami do demontażu eternitu.

Posiadamy duży kompleks magazynowy oraz sprawnie działającą logistykę. Jesteśmy firmą przyjazną Klientowi i otwartą na jego potrzeby.

Nasi producenci